Въоръжени мотористи ограбиха бензиностанция
- Редактор: Виктор Тошев
- Коментари: 0
Нов дързък обир на бензиностанция в казанлъшко. Този път извършителите са въоръжени мотористи, предаде БГНЕС.
Обирът стана рано тази сутрин, около 5:30 часа на бензиностанцията на изхода на град Крън.
На бензиностанцията спира мотор с двама души. Двамата влизат да си купят бира и докато пазаруват, единият вади пистолет и заплашва служителя като му отнема оборота. Сумата, която са успели да отмъкнат е около 700 лева.
Двамата обирджии са се оттеглили в посока Шипка.
Полицията води разследване по случая. Това е втори подобен обир в рамките на месец. При предния криминалистите стигнаха бързо до извършителите и те бяха задържани.























Вдигат пенсиите с близо 8 процента
Истанбул стана база на руския сенчест флот
Над 40 сигнала за мазут по плажовете на Южното Черноморие
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
Семейство с болно дете обвинява Ивомир Димчев в психически...