В Разград издигнаха 9-метров български флаг

0

Идеята за инициативата е запланувана още от лятото на 2020 година

На 03.03.2021 г. в гр. Разград бе издигнат 9 метра висок и 4,5 метра широк национален флаг на България в центъра на града. Инициативата бе съвместна между СНЦ "Младежки клуб Инитиум", Професионална гимназия по облекло "Станка Николица" и Областният Управител на Разград - г-н Гюнай Хюсмен.

Идеята е запланувана още от лятото на 2020 г., когато младите хора от Сдружението, Гимназията и Областният Управител са се чудели как да повишат националното самосъзнание на гражданите в трудните пандемични времена.

Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

– Мила, защо си гола?

– Ами нямам какво да облека...

– Глупости, да ти преброим роклите: едно, две, здрасти Жоре, три, четири...

Нови коментари