Студентка оцеля по чудо в катастрофа на пътя Русе - Разград
- Редактор: Ралица Тодорoва
- Коментари: 3

Студентка оцеля по чудо на Игнажден в тежка катастрофа, станала на пътя Русе – Разград.
Момичето е откарано в УМБАЛ „Канев”-Русе, но без опасност за живота, предаде БГНЕС.
Инцидентът е станал около 11:30 часа в участъка между селата Бъзън и Щръклево. Студентката, която е била зад волана на лекия автомобил „Опел“, е пътувала от Разград към Русе, за да се яви на държавен изпит.
Според предварителната информация тя не е шофирала с високо скорост, но тъй като пътят е бил хлъзгав, колата е поднесла. Момичето е изгубило управление, при което автомобилът се е преобърнал три пъти по таван и е излетял в крайпътната нива. На място са били извикани екипи на „Спешна помощ“, полиция и пожарна.
Причините за инцидента се изясняват.
До обяд станаха още няколко катастрофи, главно заради хлъзганата настилка. За щастие всички те са с материални щети, но тъй като бяха на международното шосе и след изхода на София, се образуваха задръствания.





















Мълчанието на Румен Радев обърква избирателите
Доналд Тръмп отхвърли новия лидер на Иран
Надежда Нейнски: Техеран гарантира сигурността на България
Омбудсманът даде Росица Георгиева на прокурор
Омбудсманът даде Росица Георгиева на прокурор