Странно нещо са това румънците!

0

Колона автомобили се е образувала по булевард „Беломорски” в Кърджали.

Всички коли са с румънски регистрации и чакат. Чакат ред за бензиностанция от европейска верига. До нея има друг обект с колонки за горива, но… румънците си знаят…

Някой ги е научил ли, що ли, но от Хасково до „Маказа“ се спират да заредят резервоарите единствено на тази бензиностанция. Задръстват движението и през уикенда е някаква лудница. На стаден принцип. Луда работа”, коментира водач на таксиметров автомобил дългата колона с чакащи.

Източник: 24rodopi.com
Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

– Мила, защо си гола?

– Ами нямам какво да облека...

– Глупости, да ти преброим роклите: едно, две, здрасти Жоре, три, четири...

Нови коментари