Сметище в центъра на Русе
- Автор: Емил Вичев
- Коментари: 5
13
Центъра на Русе е сметище.
Това е гледката от тази сутрин в центъра на Русе.
Стани репортер - тук може да ни изпратите ваша снимка или видео материал Изпрати репортаж
Центъра на Русе е сметище.
Това е гледката от тази сутрин в центъра на Русе.
– Дядо попе, жена ми беше на изповед, какво каза?
– Тайна... Само на излизане внимавай с рогата да не събориш иконите!