Силно земетресение разтърси централна Хърватия
- Редактор: Петя Георгиева
- Коментари: 0

Това е осмото за последните 24 часа земетресение
Земетресение с магнитуд 4,1 по Рихтер разтърси днес района на хърватския град Сисак, съобщиха хърватските медии.
Епицентърът е бил на 14 километра западно от Сисак, в Глинска поляна, на дълбочина 10 км.
Хърватската сеизмологична служба е регистрирала труса в 10.59 часа местно време /11.59 българско/. Това е осмото за последните 24 часа земетресение, което е и най-силното.
Засега няма информации за пострадали и щети.
Сисак е в централна Хърватия и се намира на 57 км югоизточно от Загреб.
В края на годината районът бе ударен от силно земетресение с магнитуд 6,3 по Рихтер























Вдигат пенсиите с близо 8 процента
Истанбул стана база на руския сенчест флот
Над 40 сигнала за мазут по плажовете на Южното Черноморие
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
Семейство с болно дете обвинява Ивомир Димчев в психически...