Ще си паркирам където си искам, защото съм си селяндур!
- Автор: Найден Неделчев
- Коментари: 2
0
Ще си паркирам където си искам, защото съм си селяндур и въобще не ме интересува, че майките с колички и възрастните хора трябва да слизат на пътното платно за да заобиколят колицата ми четвърта употреба!
Теглил съм кредит от банката за да си я купя и заради това, никой не ме интересува!

























Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
Съдът потвърди глобата на шефката на НДК
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%