Русенка стана жертва на ало измамници
- Редактор: Ралица Тодорoва
- Коментари: 0

Във Второ РУ разследват сигнал за извършена телефонна измама на възрастна жена от Русе вчера.
Потърпевшата е била въвлечена по познатата схема за подпомагане на полицията при завяването на измамници. Жената е била убедена да даде на два пъти първо сумата от 1500 лева, а след това и сумата от 2246 лева, които изтеглила от банка.
Случаят е документиран от полицията, като е образувано досъдебно производство.























Моторист загина на булевард „България“
Проблемът с нощните пеперуди в Русе поражда караници между...
Моторист загина на булевард „България“
Започнаха преговори между Иран и САЩ в Швейцария
Ахмед Хасанов е новият главен мюфтия