Румен Петков: Чувствам се много добре, благодаря на екипа, който ме оперира
- Редактор: Dunavmost
- Коментари: 0

"Чувствам се много добре, благодаря на екипа, който ме оперира". Това заяви пред "24 часа" зам.- председателят на АБВ Румен Петков. Вчера сутринта той е приет във ВМА с планова операция от херния.
"Операцията бе рутинна и още тези дни ще се включа в работния процес", заяви Петков Очаква се той да бъде изписан до ден, два.
Зам.-шефът сподели огорчението от всички спекулации, които са публикувани в медиите при приема му в болницата вчера.
























15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия