Патрулките също паркират на новите велоалеи

1

Читател на Dunavmost.bg ни изпрати снимки на паркиран полицейски автомобил на новата велоалея в квартал "Дружба" до хипермаркет "Кауфланд".

Изглежда не трябва да се сърдим на шофьорите, които ползват велоалеите за паркинг, защото те вземат пример от родната полиция.

Добре, че направиха велоалеи, за да има къде да паркираме. Нека да направят още повече велоалеи, че така поне да си решим проблема с паркирането.

Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

– Дядо попе, жена ми беше на изповед, какво каза?

– Тайна... Само на излизане внимавай с рогата да не събориш иконите!

Нови коментари