Операцията на кмета на Пловдив е минала успешно
- Редактор: Диляна Маринова
- Коментари: 0

Кметът на гр. Пловдив Здравко Димитров бе успешно опериран в УМБАЛ „Пълмед“ след битов инцидент, съобщиха от болницата.
Той бе приет вчера в лечебното заведение по спешност след счупена раменна кост при падане в дома си.
„Г-н Димитров с чувства добре, оперативната интервенция премина без усложнения. Предстои след изписването му до дни, да премине през индивидуална рехабилитационна програма и да се възстанови напълно“, коментира д-р Георги Тиков, извършил операцията ортопед-травматолог от Отделение по ортопедия и травматология в УМБАЛ „Пълмед“.
Кметът на града бе изписан наскоро от УМБАЛ „Пълмед“ след успешно продължително лечение от COVID-19 в специализираното отделение в болничното заведение.
























Съдът потвърди глобата на шефката на НДК
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат