Обраха апартамент в центъра на Русе
- Редактор: Симона Георгиева
- Коментари: 0

Кражба от апартамент разследват в Първо РУ, съобщиха от пресцентъра на МВР - Русе.
Вчера около обед в полицията е постъпил сигнал, че е проникнато в жилище в блок на ул. "19-ти февруари" в Русе.
Изпратеният на място екип на Първо РУ е установил, че в апартамента е проникнато след разбиване на входната врата и от масичка в стая е откраднат лаптоп.
На място е извършен оглед от дежурна оперативна група.
По случая е започнато досъдебно производство.























Вдигат пенсиите с близо 8 процента
Истанбул стана база на руския сенчест флот
Над 40 сигнала за мазут по плажовете на Южното Черноморие
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
Семейство с болно дете обвинява Ивомир Димчев в психически...