Новите спирки в Русе ръждясаха без време
- Редактор: Ралица Матеева
- Коментари: 0
Граждани сигнализират за ръжда по новите спирки, които бяха изградени в Русе.
Ръжда се е образувала по крайните спирки на линиите 18-та и 28-ма в кв. "Дружба" 3. Съоръжението на ул. "Даме Груев" в посока бул. "Васил Левски" е в същото състояние. Не липсват и счупени стъкла.
Спирките на Пантеона и в двете посоки по бул. "Цар Освободител", които са на централно място, също са в окаяно състояние.
Всички новоизградени спирки са поставени преди точно 1 година.























Над 40 сигнала за мазут по плажовете на Южното Черноморие
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
Съдът потвърди глобата на шефката на НДК