Нивото на река Русенски Лом се покачва
- Редактор: Диляна Маринова
- Коментари: 0

От утре се очаква отново да започне процес на повишение на нивата на реките Янтра, Русенски Лом, добруджанските реки и по цялото Черноморие, както и река Струма.
Това каза за Агенция „Фокус“ дежурният хидролог Весела Стоянова от Националния институт по метеорология и хидрология към БАН.
„Повишенията на нивата ще продължат до 9 март. Тогава ще са по-съществени в долните части на основните реки“, обясни тя.
„Днес се очаква нивата на по-голямата част от реките временно да се понижат, тъй като температурите са по-ниски и не се очакват съществени валежи“, посочи дежурният хидролог.























Вдигат пенсиите с близо 8 процента
Истанбул стана база на руския сенчест флот
Над 40 сигнала за мазут по плажовете на Южното Черноморие
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
Семейство с болно дете обвинява Ивомир Димчев в психически...