Възможно е повишение на нивото на река Русенски Лом

1

Обявен е жълт код за обилни валежи в 10 области на страната

Повишения на речните нива се очакват днес и през следващите два дни, предупреждават от Министерството на околната среда и водите, предава БНР. Заради прогнозираните обилни валежи тази вечер и през нощта срещу четвъртък са възможни повишения и във водосборите на реките Русенски Лом и Камчия.

Заради очакваното опасно време за 10 области на страната, сред които Шумен, Търговище, Силистра и Разград днес е в сила предупредителен жълт код. Той е за обилни валежи.

Изпращайте снимки и информация на [email protected] по всяко време на денонощието!

Остават 2000 символа

Поради зачестилите злоупотреби в сайта, за да оставите анонимен коментар или да гласувате изискваме да се идентифицирате с Facebook или Google акаунт.

Натискайки на един от бутоните по-долу коментарът ви ще бъде публикуван анонимно под псевдонима който сте попълнили по-горе в полето "Твоето име". Никаква лична информация за вас няма да бъде съхранявана при нас или показвана на други потребители.

Код за сигурност
* Моля, използвайте кирилица! Не се толерират мнения с обидно или нецензурно съдържание, на верска или етническа основа, както и коментари написани само с главни букви!
Зареди още коментари

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

- Една ракия, моля!
- Господине, тук е МакДоналдс!
- Оф, добре... Една МакРакия, моля!

Харесай Дунавмост във Фейсбук

Нови коментари