МВР отцепи района около Съдбната палата в София

0
Причината е мъж, който искал да се самонарани с нож
Причината е мъж, който искал да се самонарани с нож

Отцепен е районът на ул. „Алабин“ около Съдебната палата заради мъж, който искал да се самонарани с нож.

Това съобщиха от пресцентъра на МВР.

Сигналът за мъж, който искал да се самонарани, е подаден към 8.20 часа.

От МВР уточниха, че затова районът е отцепен и в момента се провеждат полицейски действия. 

Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

– Мила, защо си гола?

– Ами нямам какво да облека...

– Глупости, да ти преброим роклите: едно, две, здрасти Жоре, три, четири...

Нови коментари