Собственик на хотел в Асеновград скочил от третия етаж

0
Мъжът е откаран е в болница с опасност за живота и по-късно е починал
Мъжът е откаран е в болница с опасност за живота и по-късно е починал

66-годишен собственик на семеен хотел в Асеновград е починал, след като е скочил от третия етаж.

Това съобщи говорителят на ОДМВР, предаде радио Фокус. Сигналът е подадена на 21 декември на тел. 112. Съобщено е за това, че мъжът е скочил от трети етаж на семеен хотел. Откаран е в болница с опасност за живота и по-късно е починал.

По случая има образувано досъдебно производство за склоняване към самоубийство.

Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

– Мила, защо си гола?

– Ами нямам какво да облека...

– Глупости, да ти преброим роклите: едно, две, здрасти Жоре, три, четири...

Нови коментари