МВР е свързано с офисите на Easy Pay в цялата страна
- Редактор: Петър Симеонов
- Коментари: 0

През август месец Министерството на вътрешните работи (МВР) анонсира възможността за онлайн плащане на глобите към КАТ.
С днешна дата системата на МВР вече е свързана с над 2400 офиса на Изипей в цялата страна, както и с електронната система за онлайн плащания ePay.bg.
Нововъведението улеснява плащането на глобите, тъй като шофьорите могат да избират къде да платят, вместо да се редят на опашката в КАТ. Услугата ще спести, освен време, и средства заради ниските тарифи за превод през системите на двете дружества.
Във всеки офис на Изипей касиерът може да провери задълженията само по номера на шофьорската книжка и ЕГН-то на шофьора, като може да избере и кои точно задължения да се платят. Трансферът се отразява веднага в системата на КАТ.
През ePay.bg плащането е възможно чрез въвеждане на данните от получения фиш, като вариантите са два. Шофьорът може да плати през профила си, ако е регистриран потребител, а ако не е, плащането става от директната форма с карта VISA или MasterCard.























Започна строеж на жилищни сгради в Парка на младежта
Тома Биков: Няма да позволим повече провокации пред...
Делян Пеевски: ПП-ДБ бяха 9 месеца част от нас
Делян Пеевски: ПП-ДБ бяха 9 месеца част от нас
Граждани обсипаха с тоалетна хартия МВР, протести заляха...