Моторист се заби в полицейски автомобил край Пловдив
- Редактор: Петя Георгиева
- Коментари: 0
Моторист е пострадал тежко на кръговото при КЦМ, на Асеновградско шосе, при катастрофа със служебен полицейски автомобил, съобщи говорителят на ОД МВР, цитиран от Радио "Фокус"- Пловдив.
Катастрофата е станала около 13:30 часа. Служебният полицейски автомобил е пътувал в посока към Пловдив, когато в него се е ударил мотор. Полицейската кола се е завъртяла и се е ударила в камион, пътуващ пред нея.
Мотористът, който е сериозно пострадал по първоначални данни, е закаран в болница. Водачът на служебния автомобил също е пострадал и е закаран в болница.
По данни на очевидци, цитирани от Glasnews.bg, мотористът е изгубил единия си крак вследствие на удара.
Направена е проба за алкохол на водачите, която е отрицателна.
В момента на мястото се извършва оглед.
























Над 40 сигнала за мазут по плажовете на Южното Черноморие
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
Съдът потвърди глобата на шефката на НДК