Младеж се бори за живота си след свръхдоза
- Редактор: Владимира Ангелова
- Коментари: 0

25-годишен младеж от Благоевград е в критично състояние и поставен на командно дишане след прием на опиатни вещества.
Инцидентът станал днес сутринта, след като състоянието му се влошило е приет по спешност в болницата, където е свикан лекарски екип.
Медиците се борят за овладяване на получената силна интоксикация от свръхдоза.
Има опасност за живота му, съобщава Struma.bg
За случая с младежа е информирана и полицията.
























Тревата в квартал „Чародейка“ избуя над 1,20 метра
Тревата в квартал „Чародейка“ избуя над 1,20 метра
ДАМТН: Община Русе бави ремонта на язовир „Николово“
Николай Нанков: Шишков подписа договорите за мантинелите
Тревата в квартал „Чародейка“ избуя над 1,20 метра