Messenger се срина по цял свят
- Редактор: Звездомира Николова
- Коментари: 0

Едно от най-използваните приложения в света - Messenger, се е сринало тотално около 17,08 българско време, съобщават световни медии
Проблеми имаше и в България, а най-сериозни са оплакванията от Великобритания, пише Марица.
Според бързи проучвания 81 процента от ползващите приложението не са могли да получават изобщо съобщения. Други 18 процента пък изобщо не успели да се "логнат".
От "Дейли мейл" са изпратили въпроси до компанията, но още нямат отговор. Съобщава се, че това е втори сериозен срив за последната седмица.
























Николай Нанков: Шишков подписа договорите за мантинелите
Областният управител на Русе проведе първия си приемен ден
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Жена е с опасност за живота след инцидент на булевард...
Жена е с опасност за живота след инцидент на булевард...