Мъж крещя и заплашва да се самоубие на Централна гара в София
- Редактор: Кристина Маринова
- Коментари: 0

Мъж вдигна на крака полицията в центъра на София, научи ексклузивно ПИК от очевидци.
Неизвестният столичанин на средна възраст се покачил малко след 17 ч. днес на покрива на Централна гара и започнал да крещи, ще се се хвърли отгоре директно върху минувачите пред главния ход.
На гарата настанала паника и за щастие униформените реагирали бързо на сигнала.
Дошлите полицаи успели да убедят самоубиеца да слезе и преди минути той бил отведен от тях.
Първо е прегледан от екип от медици, пристигнали с линейка и предстои да бъде разпитан, разкриха очевидци пред ПИК.























Над 40 сигнала за мазут по плажовете на Южното Черноморие
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
Съдът потвърди глобата на шефката на НДК