Лондон начело с кмет мюсюлманин!
- Редактор: Владимира Ангелова
- Коментари: 0

Лейбъристът Садик Хан прекрати осемгодишният контрол на торите над кметския пост в Лондон, като победи консерватора Зак Голдсмит.
Той ще е първият мюсюлманин-кмет на Лондон, предаде Sky News, цитирани от "Фокус".
Анализаторът на изборите за телевизия Sky News Майкъл Трашър коментира, че Хан в пъти превъзхожда опонента си Голдсмит.
Според резултатите от всички окръзи на града, Хан получава 44% от гласовете, а Голдсмит - 35%.























Моторист загина на булевард „България“
Проблемът с нощните пеперуди в Русе поражда караници между...
Моторист загина на булевард „България“
Започнаха преговори между Иран и САЩ в Швейцария
Ахмед Хасанов е новият главен мюфтия