Ликвидирали шефа на "Агресия", заради 1 милион лева
- Редактор: Владимира Ангелова
- Коментари: 0

Модният бос на "Агресия" е бил гръмнат заради 1 млн. лв.
Крупната сума се изпарила мистериозно от авоарите на компанията след убийството на Александър Антов. Това разкрили криминалисти, цитирани от Телеграф.
Те смятат, че в основата на мократа поръчка стои именно този милион, който обаче не е бил безотчетен и 63-годишният мъж си го потърсил малко преди смъртта си.
Антов бе разстрелян в началото на януари в кв. "Бистрица", докато разхожда кучето си.






















Моторист загина на булевард „България“
Проблемът с нощните пеперуди в Русе поражда караници между...
Моторист загина на булевард „България“
Започнаха преговори между Иран и САЩ в Швейцария
Ахмед Хасанов е новият главен мюфтия