Кирил Петков: Нервите трябва да бъдат успокоени, има закони

0
Той изрази желание това правителство да бъде за четири години
Той изрази желание това правителство да бъде за четири години Снимка: Агенция Фокус

Той изрази желание това правителство да бъде за четири години

Връщаме силата на парламентарната република, по начин, който е записан в конституцията, в кулоарите на парламента съпредседателят на ПП-ДБ Кирил Петков.

"Акад. Николай Денков е уравновесен и може да води диалог с президента. Бих се радвал, че всяка една от институциите работи в добър синхрон. Нервите трябва да бъдат успокоени, има закони, има конституция, имаме план, имаме програма. Имаме график и план, разчетена е програмата на тримесечие", добави Петков, цитиран от bTV.

Той подчерта, че всеки един от министрите ще има седмична програма по приоритети.

Цялото правителство ще бъде функция на колко добре се изпълнява тази програма“, добави той.

Той изрази желание това правителство да бъде за четири години. "Имаме огромен ангажимент", заяви Петков.

Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Остават 2000 символа

Поради зачестилите злоупотреби в сайта, за да оставите анонимен коментар или да гласувате изискваме да се идентифицирате с Facebook или Google акаунт.

Натискайки на един от бутоните по-долу коментарът ви ще бъде публикуван анонимно под псевдонима който сте попълнили по-горе в полето "Твоето име". Никаква лична информация за вас няма да бъде съхранявана при нас или показвана на други потребители.

Код за сигурност
* Моля, използвайте кирилица! Не се толерират мнения с обидно или нецензурно съдържание, на верска или етническа основа, както и коментари написани само с главни букви!

Списък с коментари

  • 5
    1
    ...
    Ах ти боклук умирисан ! За какви закони говориш точно ти ? Сган мошеническа ! Американска евтина негърска проститутка.
Зареди още коментари

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

Интервю в държавно учреждение:

- Какво умеете да правите?

- Ами ... нищо.

- Тези места вече са заети.

Харесай Дунавмост във Фейсбук

Нови коментари