Камион падна на релсите между Бяла и Полски Тръмбеш
- Редактор: Петя Георгиева
- Коментари: 0
От 8:25 ч. днес е прекъснато движението на влаковете в междугарието Бяла – Полски Тръмбеш поради паднал тежкотоварен автомобил върху железния път на спирка Полско Косово.
При инцидента няма пострадали.
На място са представители на НКЖИ и екипи на МВР, КАТ, Жандармерия и Пожарна безопасност и защита на населението. За пътниците от засегнатите влакове е осигурен превоз с автобуси между Бяла и Полски Тръмбеш.
Очаква се в следобедните часове движението да бъде възстановено.






























15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат