Изритаха Дебора от къщата на "Биг брадър"
- Редактор: Петър Симеонов
- Коментари: 1

Чалга певицата Дебора е съквартирантката, отстранена принудително от продуцентите на риалити формата "Big Brother: Most Wanted", научихме от агенция ПИК.
Снощи, след край на дейли епизода, водещата Александра Сърчаджиева обяви, че тази вечер зрителите ще станат свидетели как един от участниците в предаването предприема безпрецедентни действия, невиждани в цялата 13-годишна история на предаването. А поведението му ще предизвика Биг Брадър да му посочи вратата.
Двама независими един от друг източници потвърдиха, че Дебора вече е на свобода.
Чалгаджийката, която от началото на формата почти не е изтрезнявала, е събрала парцалите си от Нова хан вчера сутринта.
























Николай Нанков: Шишков подписа договорите за мантинелите
Областният управител на Русе проведе първия си приемен ден
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Жена е с опасност за живота след инцидент на булевард...
Жена е с опасност за живота след инцидент на булевард...