Дебора към Биг Брадър: Е*и си майката!
- Редактор: Петър Симеонов
- Коментари: 1

Фолк изпълнителката Дебора бе изгонена извънредно от къщата Биг Брадър: Most wanted.
Поводът беше агресивното поведение на певицата към организаторите на предаването, в следствие на няколко чаши вино. Дебора реши да ругае редактора на предаването Радо Тушев, който е и гласът на Големия брат.
"Ти ли ще ми кажеш колко да пия? Ще си пия ако искам", изплака Дебора.
Молбата на Биг Брадър бе певицата да си сложи обратно микрофона, както е по правилник на предаването: "Няма да си сложа микрофона, е*и си майката!"
В следствие на тези си думи Дебора бе изгонена от Къщата за грубо и неетично поведение.
























Николай Нанков: Шишков подписа договорите за мантинелите
Областният управител на Русе проведе първия си приемен ден
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Жена е с опасност за живота след инцидент на булевард...
Жена е с опасност за живота след инцидент на булевард...