Искрен Веселинов: Не са водени разговори с мен да ставам екоминистър
- Редактор: Петя Георгиева
- Коментари: 7

До момента с мен не са водени разговори да бъда предложен за нов министър на околната среда и водите, заяви депутатът от ВМРО Искрен Веселинов, цитиран от Русе Медиа.
Името му бе спрегнато от национални медии като потенциален кандидат заедно със сегашния зам.-министър Николай Кънчев.
Искрен Веселинов уточни, че утре предстои ръководството на ВМРО да се събере, за да обсъди какви ще бъдат следващите ходове на патриотите след оставката и ареста на досегашния екоминистър Нено Димов, който бе от квотата на ВМРО. След като ВМРО вземат своето вътрешно решение, предстои във вторник да се направи предложение и в коалиционния съвет.
Русенският депутат, който е зам.-председател на ВМРО и председател на парламентарната група на патриотите, се смята за един от най-подходящите за поста. Той е строителен инженер, има юридическо образование и в момента е председател на парламентарната комисия по регионално развитие, което му дава достатъчно експертиза.






















МВР отнема без предупреждение шофьорски книжки за изтекла...
Слави Трифонов: Андрей Гюров превърна служебния кабинет в...
Костадин Костадинов: Спряхме незаконното гласуване в Турция
Сергей Иванов: Училища и детски градини масово сервират...
МВР отнема без предупреждение шофьорски книжки за изтекла...