Индийски фармацевт почина, след като изпробва „лекарство“ срещу коронавируса
- Редактор: Петя Георгиева
- Коментари: 2

Индийски фармацевт почина, а шефът му беше оставен в болница, след като двамата са пили химическо вещество, което са разработили в опит да лекуват коронавирусната инфекция, съобщи полицията, цитирана от AFP, предава Агенция "Фокус".
Мъжете са работели за компания за билколечение и и са изпробвали „лекарството“ си - смес от азотен оксид и натриев нитрат - в южния град Ченай.
Единият мъж на 47 години, е починал на място, каза ръководителят на местната полиция Ашок Кумар. Той е уточнил, че химикалите са купени от местен пазар и двамата мъже са „разработили формулата, след проучвания в интернет“.






















Моторист загина на булевард „България“
Проблемът с нощните пеперуди в Русе поражда караници между...
Моторист загина на булевард „България“
Започнаха преговори между Иран и САЩ в Швейцария
Ахмед Хасанов е новият главен мюфтия