Хвърлиха G-класа от вертолет заради загубен бас

0
Според очевидци хеликоптерът бил нает от двама московчани, които се представили за блогъри
Според очевидци хеликоптерът бил нает от двама московчани, които се представили за блогъри

Руснак нае хеликоптер, за да хвърли от него G-класата си след загубен облог с приятел, съобщава stolicaonego.ru.

Немският всъдеход бил вързан с въже под вертолета и пуснат от височина около 300 метра недалеч от летище "Пески" в Карелия.

Според очевидци хеликоптерът бил нает от двама московчани, които се представили за блогъри. Платили 250 000 рубли (€3 606) за 20 минути полет при положение, че таксата за час била 160 000 рубли (€2 308), пише Факти.бг.

"Дойдоха, дадоха парите, залепиха стикер с надпис "Мороз" ("Мраз") на вертолета и излетяха. Хеликоптерът се издигна на височина от 300 метра, отдалечи се встрани от пистата и пусна автомобила", разказва служител на летището.

По информация на stolicaonego.ru двамата московчани се хванали на бас. Единият изгубил и трябвало да се прости със своя Geländewagen от 1995 г. по екстравагантния начин. Планът обаче се оказал неосъществим в Москва и затова се наложило почти 1 000-километрово пътуване до Карелия.

Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

Интервю в държавно учреждение:

- Какво умеете да правите?

- Ами ... нищо.

- Тези места вече са заети.

Харесай Дунавмост във Фейсбук

Нови коментари