Хърватските медии разпростряват запис с грозните сцени на стадион "Васил Левски"
- Редактор: Dunavmost
- Коментари: 0
Запис с грозните сцени на Националния стадион "Васил Левски" се разпространява днес от хърватските медии.
Гостите победиха България с 1:0 в евроквалификация, а в 24-ата минута на мача техни фенове бяха обект на атака с бомбички и сигнални ракети. Родните ултраси се оправдаха, че са били провокирани и първият удар е дошъл от сектора за гости.
От българската полиция обвиниха частната охранителна фирма, която се грижеше за реда на стадиона за лош контрол при влизането на стадиона.
Шефът на БФС Борислав Михайлов пък заяви, че със сигурност ще бъдем наказани, но твърдейки, че първите бомбички са били хвърлени от хърватите.
























Тревата в квартал „Чародейка“ избуя над 1,20 метра
Николай Нанков: Шишков подписа договорите за мантинелите
Областният управител на Русе проведе първия си приемен ден
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Жена е с опасност за живота след инцидент на булевард...