Две земетресения у нас
- Редактор: Петя Георгиева
- Коментари: 0
Две слаби земетресения са регистрирани у нас днес.
Едното е в Добрич и е било с магнитуд 2.1 по Рихтер. Това сочи справка на сайта на Националния институт по геофизика, геодезия и география (НИГГГ) към Българската академия на науките (БАН).
Земетресението е регистрирано в 07.18 часа тази сутрин.
Лек трус е имало и в района на Доспат в 07.30 ч. Той е бил с магнитуд 2.7 по Рихтер и дълбочина 2 км.

























Системно източване превръща езерото Текето в блато
Протестиращи в Николово: Става въпрос за живота на деца
19-годишна шофьорка блъсна жена в село Пиргово
Стоян Христов оглави "Ротари клуб Русе - Дунав"
Моторист загина на булевард „България“