COVID-19 победи д-р Иван Луков
- Редактор: Диляна Маринова
- Коментари: 0

Пловдивски лекар е починал от тежка форма на коронавирус.
Медикът е издъхнал преди ден в болница, където 11 дни е бил на интубация. Близки на д-р Луков са поднесли съболезнования в личните си профили, пише Трафик Нюз.
Новината е съобщена от колеги на медика, както и негови пациенти в една от Фейсбук страниците за лекарска помощ.
"Коронавириса погуби д-р Иван Луков! Той беше нашия личен лекар! Тежка форма на коронавируа, почина след 11 дневна интубация! Приемаше неуморно пациентите по цял ден и беше винаги на първа линия. Погребението е в понеделник 15:00 на централни гробища Пловдив. Слава Богу, неговата съпруга и невероятно добър педиатър, която също беше в болница я изписаха с сега се възстановява вкъщи! Поклон пред геройството на всички лекари, които се грижат за здравето на българите! Нека Господ бъде милостив над душите на всички загинали и им отвори Царството Небесно! Почивай в мир д-р Луков!!!", пише Иван Горялов.






















Моторист загина на булевард „България“
Проблемът с нощните пеперуди в Русе поражда караници между...
Моторист загина на булевард „България“
Започнаха преговори между Иран и САЩ в Швейцария
Ахмед Хасанов е новият главен мюфтия