Борисов от цех за хляб: На 21 декември съм разпоредил да отворим всичко
- Редактор: Звездомира Николова
- Коментари: 0
"Броят на оздравелите от коронавирус е голям. На 21 декември съм разпоредил да отворим всичко"
Това заяви премиерът Бойко Борисов при посещение в цех за производство на арабски хляб излъчвано на живо през фейсбук профила му.
Според министър-председателят броят вече излизаме от пандемията, а и ваксините идвали.
Заедно с Борисов в цеха е министърът на труда и социалната политика Деница Сачева.
Представител на завода, в който е на посещение Борисов, благодари за мерките на правителството.























Моторист загина на булевард „България“
Проблемът с нощните пеперуди в Русе поражда караници между...
Моторист загина на булевард „България“
Започнаха преговори между Иран и САЩ в Швейцария
Ахмед Хасанов е новият главен мюфтия