Безразборна стрелба в училище в САЩ, има убити и ранени
- Редактор: Петя Георгиева
- Коментари: 0

Според полицията стрелецът е 15-годишен ученик
Най-малко трима души са били убити при стрелба в гимназията „Оксфорд” в американския щат Мичиган, съобщи Ройтерс, цитирана от БТА. Други шестима са ранени, информират местни медии.
Докато е бил в училището, нарушителят е произвел между 15 и 20 изстрела с полуавтоматичен пистолет, с който е бил задържан, заяви говорител на полицията.
Починалите най-вероятно са възпитаници на гимназията, каза служител на местните правоохранителни органи.
Според полицията стрелецът е 15-годишен ученик






















Моторист загина на булевард „България“
Проблемът с нощните пеперуди в Русе поражда караници между...
Моторист загина на булевард „България“
Започнаха преговори между Иран и САЩ в Швейцария
Ахмед Хасанов е новият главен мюфтия