Български чук "закова" сръбското финансово министерство
- Редактор: Владимира Ангелова
- Коментари: 0

Двама служители на Националната агенция по приходите към сръбското министерство на финансите леко пострадаха, след като бяха ударени от чук, изпаднал от камион с българска регистрация.
От сръбското вътрешно министерство съобщават, че инцидентът е станал недалеч от град Алексинац на магистралата Ниш-Белград. Въпросният чук е изпаднал в момент на изпреварване на камиона.
„Чукът излетя от ремаркето, удари се в асфалта, след това удари по капака на автомобила и се разби в предното стъкло. Камионът е управляван от 24-годишния българин с инициали В.Ч. Шофьорът е продължил да си кара, защото въобще не е разбрал какво се е случило“, допълват от сръбското министерство на вътрешните работи
























15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат