87-годишна русенка даде 4500 лева на "мъж от енергото"

0
Жената е получила обаждане от мъж, който се представил за служител от енергото
Жената е получила обаждане от мъж, който се представил за служител от енергото

87-годишна жена е станала поредната жертва на измама вчера в Русе, съобщиха от ОД на МВР - Русе.

Според разказа на потърпевшата на 20 октомври около 14.00 часа на домашния си телефон е получила обаждане от мъж, който се представил от енергото и след като първо се разговорили той й съобщил, че племенницата й е пострадала при инцидент и се нуждае от спешна медицинска операция, за която са необходими много пари, предаде ПИК.

След като русенката се съгласила да даде определена сума пари, с които разполагала в жилището си, в дома на жената бил изпратен непознат мъж, на когото тя предала 4500 лева. По случая е заведено дознание. Разследва се от Първо Районно управление

Източник: Агенция ПИК
Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

– Мила, защо си гола?

– Ами нямам какво да облека...

– Глупости, да ти преброим роклите: едно, две, здрасти Жоре, три, четири...

Нови коментари