15 години по-късно Даниела Терзийска твърди, че не е убила сина си
- Редактор: Калоян Добрев
- Коментари: 0

15 години след трагедията с 3-годишния Петър Терзийски, майката Даниела Терзийска твърди пред Нова телевизия, че е невинна.
Според Ботьо Ботев, разследвал случая обаче, това не е вярно. Жената обаче контрира полицая: „Не съм правила самопризнание”.
Ботев е убеден, че ако случаят не е бил разкрит вечерта, на сутринта правителството на Иван Костов е щяло да подаде оставка. Истината за майката, обвинена за убийството на детето си и останала на свобода заради установено психично заболяване така или иначе остава някъде далеч в миналото.
Тогавашният премиер Костов пък определя случая като "провокация на определени сили" срещу неговото управление.






















Моторист загина на булевард „България“
Проблемът с нощните пеперуди в Русе поражда караници между...
Моторист загина на булевард „България“
Започнаха преговори между Иран и САЩ в Швейцария
Ахмед Хасанов е новият главен мюфтия