15 години по-късно Даниела Терзийска твърди, че не е убила сина си

0
Убийцата казва, че не е правила самопризнания
Убийцата казва, че не е правила самопризнания Снимка: Йордан Симеонов

15 години след трагедията с 3-годишния Петър Терзийски, майката Даниела Терзийска твърди пред Нова телевизия, че е невинна.

Според Ботьо Ботев, разследвал случая обаче, това не е вярно. Жената обаче контрира полицая: „Не съм правила самопризнание”.

Ботев  е убеден, че ако случаят не е бил разкрит вечерта, на сутринта правителството на Иван Костов е щяло да  подаде оставка. Истината за майката, обвинена за убийството на детето си и останала на свобода заради установено психично заболяване така или иначе остава някъде далеч в миналото.

Тогавашният премиер Костов пък определя случая като "провокация на определени сили" срещу неговото управление.

Източник: Нова Телевизия
Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

– Мила, защо си гола?

– Ами нямам какво да облека...

– Глупости, да ти преброим роклите: едно, две, здрасти Жоре, три, четири...

Нови коментари