1
Чувам от двора на съседите викове, поглеждам и виждам - бай Пешо се подал половината навън от прозореца на Москвича си (отдавна не в движение) и крещи:
- Шестдесет и две-е-е! Шестдесет и три-и-и-! Шестдесет и четири-и-и! Шестдесет и пе-е-е-ет!!!"
Питам кака Мара:
- Кво му става на бай Пешо?!?
- Абе, остави го. Пенсионирал се е днес...
Най-четени вицове тази седмица
-
– Дядо попе, жена ми беше на изповед, какво каза?– Тайна......
| Харесвания: 0 | Посещения: 13 | Коментари: 0



















