Такси се вряза в тролейбусен стълб на булевард "България"

1
Двамата пострадали са без опасност за живота
Двамата пострадали са без опасност за живота Видео: Русе Медиа

Двамата пострадали са без опасност за живота

Катастрофа между два автомобила, единият от които такси, е станала тази вечер на булeвард "България“ в Русе. Сигналът за инцидента в района на "Охлюва" е подаден около 19:30 часа, съобщава Русе Медиа.

Таксиметровият автомобил „Фиат“ и „Пежо 307“ са се движили в посока „Метро“. Между тях е имало странично стълкновение, при което водачът на таксито е загубил управление, навлязъл е в тревната ивица и се е врязал челно в тролейбусния стълб.

На място са изпратени екипи на полицията, пожарната и Спешна помощ. В болница за преглед са откарани двама души. 59-годишният водач на таксито е получил травма на главата и на крака, а 37-годишният пътник е с лека травма на главата. И двамата са вън от опасност. Пътувалите в другата кола не са пострадали. Пробите за алкохол на водачите са отрицателни.

Причините за инцидента се изясняват.

Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Остават 2000 символа

Поради зачестилите злоупотреби в сайта, за да оставите анонимен коментар или да гласувате изискваме да се идентифицирате с Facebook или Google акаунт.

Натискайки на един от бутоните по-долу коментарът ви ще бъде публикуван анонимно под псевдонима който сте попълнили по-горе в полето "Твоето име". Никаква лична информация за вас няма да бъде съхранявана при нас или показвана на други потребители.

Код за сигурност
* Моля, използвайте кирилица! Не се толерират мнения с обидно или нецензурно съдържание, на верска или етническа основа, както и коментари написани само с главни букви!

Списък с коментари

  • 3
    2
    Сево
    Ами що таксито е сиво май дай са далтонисти
  • 17
    1
    Диди
    То таксиджията кой знае от кое село е.Не всеки може да кара в градски условия! 😂
Зареди още коментари

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

Москва.

Тъщата решава да уреди последното си изпращане и се обръща към зетя:

- Ето ти тук 200 хиляди рубли. Прави каквото знаеш, но искам да бъда погребана на Червения площад!

Зетят взел парите и излязъл. След два часа се връща и направо при тъщата.

- Не ме питай какво съм правил, при кого съм ходил, но утре точно в 6 сутринта трябва да си там!

Харесай Дунавмост във Фейсбук

Нови коментари