Жена пострада при катастрофа на булевард "Липник"

0
Инцидентът е станал заради неспазване на дистанция между автомобилите
Инцидентът е станал заради неспазване на дистанция между автомобилите Снимка: Dunavmost / Архив

Инцидентът е станал заради неспазване на дистанция между автомобилите

Жена е настанена в болница след верижна катастрофа на булевард "Липник" в Русе, съобщиха от Областната дирекция на МВР - Русе.

Инцидентът е станал вчера около 13:45 часа, когато водач на лек автомобил "Шкода Октавия" не спазил необходимата дистанция и се ударил в движещ се пред него автомобил "Фолксваген Голф".

По информация на полицията, виновен за произшествието е 59-годишният водач на "Шкода Октавия". При удара е пострадала 54-годишна жена, пътуваща в автомобила "Фолксваген Голф", чийто водач е на 63 години.

Пострадалата е транспортирана и настанена в болнично заведение с травма в лумбалната област. По случая е образувано досъдебно производство.

Изпращайте снимки и информация на [email protected] по всяко време на денонощието!

Остават 2000 символа

Поради зачестилите напоследък злоупотреби в сайта, от сега нататък за да оставите анонимен коментар изискваме да се идентифицирате с Facebook или Google акаунт.

Натискайки на един от бутоните по-долу коментарът ви ще бъде публикуван анонимно под псевдонима който сте попълнили по-горе в полето "Твоето име". Никаква лична информация за вас няма да бъде съхранявана при нас или показвана на други потребители.

* Моля, използвайте кирилица! Не се толерират мнения с обидно или нецензурно съдържание, на верска или етническа основа, както и коментари написани само с главни букви!
Зареди още коментари

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

Мъжът има три периода в живота:
- Гъзар.
- Женкар.
- Лозар.

Харесай Дунавмост във Фейсбук

Нови коментари