Заради крадци мъж падна в коритото на река
- Редактор: Звездомира Николова
- Коментари: 0

Мъж е бил намерен в безпомощно състояние в коритото на Владайска река край булевардите "Сливница" и "Христо Ботев" в София, предава NOVA
На място пристигнали екипи на полицията и Бърза помощ.
Мъжът е бил откаран в "Пирогов" със съмнение за счупване на тазобедрена става. Той е разказал, че е бил нападнат и опитали да го ограбят, затова скочил в коритото.
Проверява се дали той или нападателите имат връзка с протестите снощи.
Няма задържани.























Моторист загина на булевард „България“
Проблемът с нощните пеперуди в Русе поражда караници между...
Моторист загина на булевард „България“
Започнаха преговори между Иран и САЩ в Швейцария
Ахмед Хасанов е новият главен мюфтия