Заместник-министър: Опитаха се да ме подкупят с милиони, стига да свърша работата

0
Дадох показания в ГДБОП, разкри Иван Христанов
Дадох показания в ГДБОП, разкри Иван Христанов Видео: NOVA

Към мен беше насочен опит за корупционно въздействие. Става дума за милиони

Това заяви зам.-министърът на земеделието Иван Христанов в студиото на предаването „Офанзива" по NOVA

Канализирано е предложение, че бих могъл да се облагодетелствам с милиони, стига да свърша работата. В случая бяха замесени нищо неподозиращи лица. Те не са подозирали в какво ги въвличат. Отидох в ГДБОП. Дадох показания и работата вече е при тях”, каза още той.

Пари няма да взема и изобщо не се интересувам от материални облаги”, категоричен беше Христанов.

Можем да кажем, че казусът с хладилните камиони на „Капитан Андреево" е разрешен, обяви още зам.-министърът на земеделието.

„Относно проблемите с опашките и натрупванията, които имаше в първите дни, мога да кажа, че те са решени. Вчера имаше делегация на високо равнище. Обиколихме целия пункт. Там бяха представители от дипломатическата мисия, зам.-министърът на търговията на Турция, както и министър Събев. Със задоволство констатираме, че можем вече смело да кажем, че този казус с хладилните камиони е разрешен”, каза той.

По думите му от турска страна също са потвърдили, че казусът е разрешен и са благодарили за бързата реакция на държавата ни.

Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Остават 2000 символа

Поради зачестилите злоупотреби в сайта, за да оставите анонимен коментар или да гласувате изискваме да се идентифицирате с Facebook или Google акаунт.

Натискайки на един от бутоните по-долу коментарът ви ще бъде публикуван анонимно под псевдонима който сте попълнили по-горе в полето "Твоето име". Никаква лична информация за вас няма да бъде съхранявана при нас или показвана на други потребители.

Код за сигурност
* Моля, използвайте кирилица! Не се толерират мнения с обидно или нецензурно съдържание, на верска или етническа основа, както и коментари написани само с главни букви!
Зареди още коментари

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

Умната жена ще приготви нещо за ядене на мъжа си, дори когато са скарани.

Умният мъж ще си помисли дали да го яде...

Харесай Дунавмост във Фейсбук

Нови коментари