В "Кауфланд" надписаха сметката на русенка с 60 лева

16

Грубо надписване на сметка в магазин "Кауфланд".

За това алармира русенка във фейсбук групата "Русе, сподели!". Жената е излъгана с 60 лева, понеже вместо 2 кг свинско месо, на касата са й маркирали 8 кг...

"Може и наша да е грешката, че видяхме късно снощи как съвестно си вършат работата в Кауфланд, но този път надминаха всички мои очаквания. Никъде на касовия бон не виждам това.. От 2,111 кг. да стане 8,771 кг. Възмутена съм, все са лъгали, но цели 60 лева... Ако беше все още отворено снощи, веднага щях да им докарам и телевизията", заканва се ощетената гражданка.

Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

– Мила, защо си гола?

– Ами нямам какво да облека...

– Глупости, да ти преброим роклите: едно, две, здрасти Жоре, три, четири...

Нови коментари