Убийството на Антов е аматьорско

0

Най-вероятно става въпрос за битова драма, а убийството е аматьорско.

Това каза кметът на Бистрица Николай Гюров пред журналисти, цитирани от 24 часа.

"Мястото цялото е осветено и е пълно с камери", аргументира се градоначалникът. Той обясни, че Антов е бил много земен човек. По никакъв начин не изглеждал притеснен и не се е движел с охрана.

"Чух много ясно три изстрела. Беше около 7 вечерта", коментира пък съсед на застреляния бизнесмен. Той е бил издирван цяла нощ от полицията, която го намерила чак на сутринта мъртъв. 

Униформените са иззели всички записи на камери от района. В момента те се преглеждат в СДВР. 

Източник: 24 Часа
Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

– Мила, защо си гола?

– Ами нямам какво да облека...

– Глупости, да ти преброим роклите: едно, две, здрасти Жоре, три, четири...

Нови коментари