Три са жертвите при верижната катастрофа в тунела Витиня
- Редактор: Кристина Маринова
- Коментари: 0
Движението в участъка продължава да се отклонява по стария път.
Три са жертвите при верижната катастрофа в тунела Витиня. Тежко пострадалите са четирима като двама от тях са настанени в Окръжна болница.
Ужасът в мелето нараства с всяка изминала минута. За третата жертва стана ясно само минути, след като бе потвърдена смъртта на мъж и жена.
На място са насочени екипи на Спешна помощ, на полицията и на ГД "Пожарна безопасност и защита на населението".
По данни на Областната дирекция на МВР, инцидентът е станал в самия тунел. Заради несъобразена скорост два ТИР-а се завъртат и се удрят на пътното плато като така са предизвикали верижния сблъсък.
Движението в участъка продължава да се отклонява по стария път, но от там се пропускат само леки автомобили. Към момента тежкотоварните автомобили изчакват на място. Извършва се оглед на местопроизшествието за изясняване на точните причини за него.






















Лютви Местан проговори за делото със загиналото бебе
Точно "0" русенци влизат в парламента от ГЕРБ, ПП-ДБ и ДПС
Точно "0" русенци влизат в парламента от ГЕРБ, ПП-ДБ и ДПС
Велислав Величков: Преференциите в Пловдив оголиха...
Михаил Константинов: Близо 700 000 избраха Румен Радев в...