Толкова сняг е навял, че не можем да излезем от колите
- Редактор: Владимира Ангелова
- Коментари: 2
Жена, заклещена с автомобила си в блокирания участък на магистрала „Тракия”, едва успя да се свърже с БНТ, за да разкаже за положението си.
Картината, която Росица Стоянова обрисува, е кошмарна.
„До такава степен е навял сняг, че вече и вратата не можем да отворим да излезем”, разказа тя по телефона. Връзката беше изключително лоша.
На въпрос колко хора има около нея тя отговори: „Десетки българи. Видяхме бременни жени, видяхме деца. Не знам как се справят”. По думите им, на много от тях им свършило горивото.
„Започвам да се разболявам, но спираме парното, защото пестим от горивото”, каза още потърпевшата.
Никой няма представа кога движението ще бъде възстановено.























Над 40 сигнала за мазут по плажовете на Южното Черноморие
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
Съдът потвърди глобата на шефката на НДК