Стана ясно кой е мъжът, заклал леля си с мачете
- Редактор: Симона Георгиева
- Коментари: 0

Тодор (Мангъша), баша на убиеца Васил, който закла леля си с мачете по-рано днес в Стара Загора, обвинил пристигналите полицаи: „Ако го бяхте прибрали вчера, когато подадох сигнала, това нямаше да се случи“. Отговорът на униформените бил, че не могат превантивно да арестуват някого, преди да е извършил престъпление, пише zarata.org.
Васил е пробол близо 50 пъти леля си, твърдейки, че е Робокоп, а лелята – робот.
Драмата на семейството на Васил е огромна. Мъката по закланата (леля на младежа) и ужасът, че подобно нещо е сторил синът им, страхът им и за неговата съдба – явно младежът е бил невменяем, са страшни.
























15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
ДАМТН: Община Русе бави ремонта на язовир „Николово“