Срамувам се и ме боли за това, което се случва в Русе!

6
Буквите ръждясаха, знамето се скъса, плочките пак хлопат, а асфалтът се напука и на кой му пука?
Буквите ръждясаха, знамето се скъса, плочките пак хлопат, а асфалтът се напука и на кой му пука?

Срамувам се и ме боли за това, което се случва в Русе!

Така изглежда националният флаг на местността ''Левента'' в Русе!

Буквите ръждясаха, знамето се скъса, плочките пак хлопат, а асфалтът се напука и на кой му пука?

Въздухът мирише, някак си на френски!

Мирослав Малчев

Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

– Мила, защо си гола?

– Ами нямам какво да облека...

– Глупости, да ти преброим роклите: едно, две, здрасти Жоре, три, четири...

Нови коментари